Opinie o nas

Umieść nowy wpis w Księdze gości

 
 
 
 
 
 

Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 3.91.79.74.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
Rodzice Gabrysi Rodzice Gabrysi napisał/a 18 grudnia 2015 o 23:17:
Gabrysia uczęszczała do Małej Mi 1,5 roku i jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki jaką byłą otoczona - czułą i profesjonalną zarazem. Codziennie były organizowane różne ciekawe zabawy, zajęcia plastyczne, śpiewanie piosenek, czytanie książeczek - dzieci spędzają czas aktywnie i się uczą. Najlepszą rekomendacją będzie fakt, że planujemy zapisać kolejne dziecko do Małej Mi.
Pozdrawiamy wszystkie Ciocie!
Barbara Barbara z Warszawa napisał/a 21 września 2015 o 14:26:
Szanowni Państwo,

Ponieważ Marysia trzy tygodnie temu rozstała się z Państwem i uczęszcza do żłobka państwowego chcielibyśmy podzielić się z Państwem naszymi wrażeniami odnośnie jej pobytu w Małej Mi. Pobyt w Państwa żłobku był pod każdym względem bardzo udany. Marysia rozpoczęła uczęszczanie do Państwa placówki od 13 miesiąca życia a zakończyła równo w wieku lat dwóch. Przez całe 11 miesięcy nie było żadnego problemu z posyłaniem Marysi do żłobka, chodziła chętnie (może z nieco zmniejszonym entuzjazmem w okresie wakacji, gdy długi czas spędzała z nami i odzwyczaiła się od przebywania w grupie z innymi dziećmi). Marysia bardzo lubiła swoje opiekunki, co jest najlepszym dowodem ich miłego i ciepłego podejścia do dzieci. Nigdy nie zdarzyło się, aby ze żłobka wróciła głodna, brudna, czy skaleczona. Za to z dumą pokazywała nam w domu tańce i inne figury gimnastyczne, które Ciocie ją nauczyły. Dlatego z całą pewnością możemy polecić Państwa żłobek innym rodzicom jako miłe i bezpieczne miejsce dla maluchów.

Chcielibyśmy jednocześnie podziękować wszystkim Paniom opiekunkom za rzetelną opiekę nad Marysią, zwłaszcza w trudnym okresie jej choroby skóry, kiedy to Ciocie na naszą prośbę cierpliwie smarowały ją kremem.

Bardzo ceniliśmy także prezenty i zdjęcia, jakie Marysia od Państwa otrzymywała. Będą cenną pamiątką dla nas i dla niej samej.

Życzymy Państwu powodzenia w dalszym prowadzeniu żłobka i sprawowaniu opieki nad maluchami.
Magda Magda z Warszawa napisał/a 14 września 2015 o 12:40:
Bardzo jestem wdzięczna Ciociom ze żłobka Mała-Mi. Mój synek zaczął uczęszczać do żłobka jako bobas, który nawet jeszcze się nie czołgał, a skończył jako mały chłopiec, całkiem samodzielny, jak na swój wiek:-) w żłobku wiele się nauczył: pić wodę, usypiać NIE na rękach, śpiewać piosenki i recytować wierszyki, myć rączki po jedzeniu. Miło było mi słuchać, jak po odebraniu go ze żłobka krzyczał do mnie: Mamo, w żłobku jest fajnie! Oczywiście były też trudne chwile, ale wtedy Ciocie bardzo nam pomogły. Dziękujemy raz jeszcze - Tadzio z rodzicami.
Agnieszka i Fadi Agnieszka i Fadi z Warszawa napisał/a 20 kwietnia 2015 o 07:16:
Ogromne podziękowania dla Pań ze żłobka Mała Mi. Decyzja o pozostawieniu naszego synka w żłobku była dla nas wyjątkowo trudna ale fakt, iż Anis bardzo szybko zaprzyjaźnił się z ciociami utwierdził nas w przekonaniu, ze dokonaliśmy dobrego wyboru. Ciekawa zabawa, przyjazna atmosfera sprawiły , ze nasz synek bardzo się rozwinął . Gorąco polecam wszystkim to miejsce , tutaj na pierwszym planie jest dziecko a i rodzice otrzymują wsparcie w trudnych chwilach. Drogie Ciocie Jestescie fantastyczne, bardzo Wam dziękujemy za trud i wysiłek oraz czas poświęcony naszemu synkowi