O nas

Mała Mi to prywatny żłobek mieszczący się na warszawskim Mokotowie przy ul. Modzelewskiego 26 w nowym budynku oddanym do użytkowania w 2013 roku. Działamy od ponad dwóch lat na podstawie wpisu do Rejestru Żłobków i Klubów Dziecięcych Miasta Stołecznego Warszawy o numerze 124/Z/2013 (nie jesteśmy Klubem Malucha).

Lokal projektowaliśmy i urządzaliśmy od początku z myślą o dzieciach. Całe wyposażenie i zabawki posiadają odpowiednie atesty. Sanitariaty swoją wielkością są przystosowane dla najmłodszych. Do malowania ścian użyliśmy farb posiadających atest Polskiego Związku Higieny a oświetlenie jest zgodne z normami dla żłobków.

Do dyspozycji dzieci jest około 100 m2 przestrzeni oraz ogrodzony ogródek z placem zabaw. Bezpieczeństwo i zdrowie dzieci są naszym priorytetem, dlatego do czyszczenia i dezynfekcji stosujemy środki dla nich bezpieczne.

Posiłki do żłobka dostarcza firma cateringowa specjalizująca się w żywieniu dzieci. Dania są bez soli, glutaminianów, sztucznych dodatków czy zbędnego cukru.

Personel dobraliśmy starannie pod kątem wykształcenia, umiejętności, wiedzy, pasji i serca dla dzieci. W naszym zespole jest zarówno pedagog, jak i pedagodzy dziecięcy. Ponadto współpracujemy z pielęgniarką oraz psychologiem dziecięcym.

W naszym żłobku regularnie przeprowadzamy zajęcia opracowane pod kątem jak najlepszego rozwoju dzieci. Są to zajęcia dydaktyczne, muzyczno-ruchowe, rytmika, zabawy manualne z klockami, zajęcia plastyczne, językowe, bajkoterapia, zajęcia uczące dzieci higieny i samodzielności jak mycie rączek i ząbków czy nauka korzystania z toalety. Jako jeden z niewielu żłobków dwa razy w tygodniu przeprowadzamy bezpłatne zajęcia z logopedą.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie funkcjonowania żłobka zapraszamy do zakładki kontakt.

Żłobek Mokotów Żłobek Warszawa Mokotów Żłobek Warszawa Opieka nad dziećmi